در این مطلب می‌خوانید: حرکات پایه یوگا,آموزش یوگا مبتدی به زبان فارسی,حرکات اولیه یوگا,آموزش حرکات مقدماتی یوگا,دانلود رایگان آموزش یوگا,آموزش حرکات مبتدی یوگا,آموزش تصویری یوگا,حرکات یوگا برای کاهش استرس
یوگا ورزشی جسمی و روانی (فکری) می‌باشد که در شبه قاره هند و توسط هندوها به وجود آمده‌است. ریشه یابی دقیق این ورزش که توسط چه شخصی و دقیقاً چگونه بوجود آمده کمابیش ناممکن است. چرا که تاریخ شکل گیری یوگا به سالهای بسیار دور برمی گردد. یوگا از طرفی به معنای «کنترل کردن» آمده‌ است و در آن صورت یوگا را می‌توان علم کنترل امواج فکر و علم مهار قوای ذهن به منظور تسلطی همه‌ جانبه بر توان بالقوه خود دانست. از طرف دیگر می‌توان یوگا را به معنای نظاره کردن و دیدن، در نظر گرفت که در نتیجه یوگا علم نظاره خود و خودشناسی است. حرکات ورزشی یوگا، شامل حرکات سبک و در عین حال سنگین است. به عنوان نمونه، به راحتی می توانید، ۶ حرکت یوگا را در محل کارتان انجام دهید. در اینفوگرافیک زیر، با ۲۴ حرکت یوگا برای افراد مبتدی، آشنا خواهید شد.

حرکات یوگا برای مبتدیان

منبع: Infographics.ir

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

نمایش دیدگاه ها

مشاوره روانشناسی با بهترین روانشناسان ایران

ارتباط با متخصصین تنها با یک تماس از طریق تلفن ثابت

مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی به شما کمک می کند تا با صرف کمترین وقت و هزینه، مشکلات و مسائل خود را بررسی و راه حلی درست متناسب با مسئله خود را از مشاورین متخصص روانشناسی دریافت کنید. مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی بصورت مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری صورت می گیرد.

مزایای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی

  • صرف جویی در وقت و هزینه

  • نظارت، کنترل کیفیت و انتخاب بهترین مشاور

  • ارائه قیمت و شرایط ثابت

  • حفظ حریم خصوصی